...::: www.dyskobolia.eu :::... - Niezależny serwis kibiców Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski


    » Strona Główna
    » Administracja
    » Buttony
    » Redakcja
    » Reklama
    » Archiwum spotkań
    » Historia
    » Informacje
    » Kadra
    » Stadion
    » Sukcesy
    » Trenerzy
    » Władze klubu
    » Sklep on-line
    » Autografy
    » Bilety
    » Biografie
    » Forum
    » Galeria
    » Sygnaturki
    » Szaliki
    » Spiewnik
    » Tapety
    » Vlepki
    » Artykuły
    » Muzyka


website counter
website counter


Terminarz Klasy Okręgowej Jesień 2019/20
Poniżej prezentujemy terminarz Klasy Okręgowej grupa IV Jesień 2019/20.

Kolejka 1 - 15 sierpnia
Złoci Złotkowo - Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las - Czarni Wróblewo
Nasza Dyskobolia - Sokół Duszniki
Sparta Szamotuły - Spójnia Strykowo
LZS Wronczyn - NKS Niepruszewo
Radwan Lubasz - Orkan Objezierze
Promień Opalenica - Orkan Konarzewo
Orzeł Słopanowo - Orzeł Granowo

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia
Błękitni Wronki - Orzeł Granowo
Orkan Konarzewo - Orzeł Słopanowo
Orkan Objezierze - Promień Opalenica
NKS Niepruszewo - Radwan Lubasz
Spójnia Strykowo - LZS Wronczyn
Sokół Duszniki - Sparta Szamotuły
Czarni Wróblewo - Nasza Dyskobolia
Złoci Złotkowo - Suchary Suchy Las

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia
Suchary Suchy Las - Błękitni Wronki
Nasza Dyskobolia - Złoci Złotkowo
Sparta Szamotuły - Czarni Wróblewo
LZS Wronczyn - Sokół Duszniki
Radwan Lubasz - Spójnia Strykowo
Promień Opalenica - NKS Niepruszewo
Orzeł Słopanowo - Orkan Objezierze
Orzeł Granowo - Orkan Konarzewo

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września
Błękitni Wronki - Orkan Konarzewo
Orkan Objezierze - Orzeł Granowo
NKS Niepruszewo - Orzeł Słopanowo
Spójnia Strykowo - Promień Opalenica
Sokół Duszniki - Radwan Lubasz
Czarni Wróblewo - LZS Wronczyn
Złoci Złotkowo - Sparta Szamotuły
Suchary Suchy Las - Nasza Dyskobolia

Kolejka 5 - 7-8 września
Nasza Dyskobolia - Błękitni Wronki
Sparta Szamotuły - Suchary Suchy Las
LZS Wronczyn - Złoci Złotkowo
Radwan Lubasz - Czarni Wróblewo
Promień Opalenica - Sokół Duszniki
Orzeł Słopanowo - Spójnia Strykowo
Orzeł Granowo - NKS Niepruszewo
Orkan Konarzewo - Orkan Objezierze

Kolejka 6 - 14-15 września
Błękitni Wronki - Orkan Objezierze
NKS Niepruszewo - Orkan Konarzewo
Spójnia Strykowo - Orzeł Granowo
Sokół Duszniki - Orzeł Słopanowo
Czarni Wróblewo - Promień Opalenica
Złoci Złotkowo - Radwan Lubasz
Suchary Suchy Las - LZS Wronczyn
Nasza Dyskobolia - Sparta Szamotuły

Kolejka 7 - 21-22 września
Sparta Szamotuły - Błękitni Wronki
LZS Wronczyn - Nasza Dyskobolia
Radwan Lubasz - Suchary Suchy Las
Promień Opalenica - Złoci Złotkowo
Orzeł Słopanowo - Czarni Wróblewo
Orzeł Granowo - Sokół Duszniki
Orkan Konarzewo - Spójnia Strykowo
Orkan Objezierze - NKS Niepruszewo

Kolejka 8 - 28-29 września
Błękitni Wronki - NKS Niepruszewo
Spójnia Strykowo - Orkan Objezierze
Sokół Duszniki - Orkan Konarzewo
Czarni Wróblewo - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Orzeł Słopanowo
Suchary Suchy Las - Promień Opalenica
Nasza Dyskobolia - Radwan Lubasz
Sparta Szamotuły - LZS Wronczyn

Kolejka 9 - 5-6 października
LZS Wronczyn - Błękitni Wronki
Radwan Lubasz - Sparta Szamotuły
Promień Opalenica - Nasza Dyskobolia
Orzeł Słopanowo - Suchary Suchy Las
Orzeł Granowo - Złoci Złotkowo
Orkan Konarzewo - Czarni Wróblewo
Orkan Objezierze - Sokół Duszniki
NKS Niepruszewo - Spójnia Strykowo

Kolejka 10 - 12-13 października
Błękitni Wronki - Spójnia Strykowo
Sokół Duszniki - NKS Niepruszewo
Czarni Wróblewo - Orkan Objezierze
Złoci Złotkowo - Orkan Konarzewo
Suchary Suchy Las - Orzeł Granowo
Nasza Dyskobolia - Orzeł Słopanowo
Sparta Szamotuły - Promień Opalenica
LZS Wronczyn - Radwan Lubasz

Kolejka 11 - 19-20 października
Radwan Lubasz - Błękitni Wronki
Promień Opalenica - LZS Wronczyn
Orzeł Słopanowo - Sparta Szamotuły
Orzeł Granowo - Nasza Dyskobolia
Orkan Konarzewo - Suchary Suchy Las
Orkan Objezierze - Złoci Złotkowo
NKS Niepruszewo - Czarni Wróblewo
Spójnia Strykowo - Sokół Duszniki

Kolejka 12 - 26-27 października
Błękitni Wronki - Sokół Duszniki
Czarni Wróblewo - Spójnia Strykowo
Złoci Złotkowo - NKS Niepruszewo
Suchary Suchy Las - Orkan Objezierze
Nasza Dyskobolia - Orkan Konarzewo
Sparta Szamotuły - Orzeł Granowo
LZS Wronczyn - Orzeł Słopanowo
Radwan Lubasz - Promień Opalenica

Kolejka 13 - 2-3 listopada
Promień Opalenica - Błękitni Wronki
Orzeł Słopanowo - Radwan Lubasz
Orzeł Granowo - LZS Wronczyn
Orkan Konarzewo - Sparta Szamotuły
Orkan Objezierze - Nasza Dyskobolia
NKS Niepruszewo - Suchary Suchy Las
Spójnia Strykowo - Złoci Złotkowo
Sokół Duszniki - Czarni Wróblewo

Kolejka 14 - 9-10 listopada
Błękitni Wronki - Czarni Wróblewo
Złoci Złotkowo - Sokół Duszniki
Suchary Suchy Las - Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia - NKS Niepruszewo
Sparta Szamotuły - Orkan Objezierze
LZS Wronczyn - Orkan Konarzewo
Radwan Lubasz - Orzeł Granowo
Promień Opalenica - Orzeł Słopanowo

Kolejka 15 - 16-17 listopada
Orzeł Słopanowo - Błękitni Wronki
Orzeł Granowo - Promień Opalenica
Orkan Konarzewo - Radwan Lubasz
Orkan Objezierze - LZS Wronczyn
NKS Niepruszewo - Sparta Szamotuły
Spójnia Strykowo - Nasza Dyskobolia
Sokół Duszniki - Suchary Suchy Las
Czarni Wróblewo - Złoci Złotkowo
Kazik Rex
22.07.2019, 22:20
komentarze [0]


[skomentuj] [wróć do newsów]


PsNews::info
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]

Powered by PsNews

02.06.19 Pogrom Luboń - Nasza Dyskobolia 1:1
02.06.19 Nasza Dyskobolia - Orzeł Rostarzewo 5:0
23.05.19 Nasza Dyskobolia - Wicher Strzyżewo 3:4
11.05.19 Nasza Dyskobolia - Promień Opalenica
05.05.19 NAP Nowy Tomyśl - Dyskobolia 2:1
05.05.19 Huragan Michorzewo - Nasza Dyskobolia 1:1
05.05.19 Nasza Dyskobolia - Luboński KS 2:1
13.04.19 Las Puszczykowo - Nasza Dyskobolia 2:1
07.04.19 Nasza Dyskobolia - LZS Wąsowo 18:1
30.03.19 Stella Luboń - Nasza Dyskobolia 5:0

 

 



27 października 15:00
Dyskobolia - Ogrol Sielinko
Klasa A



21 września 15:00
Orzeł Rostarzewo - Dyskobolia
Klasa A
1:4

1. Stella Luboń 13 37
2. Dyskobolia 13 32
3. Promień Opalenica 13 29
4. H. Michorzewo 13 25
5. 1920 Mosina 13 21
6. Luboński KS 13 21
7. Wicher Strzyżewo 13 21
8. Obra Zbąszyń 13 16
9. Ogrol Sielinko 13 16
10. Las Puszczykowo 13 13
11. Orzeł Rostarzewo 13 10
12. NAP Nowy Tomyśl 13 9
13. Pogrom Luboń 13 9
14. LZS Wąsowo 13 1



K. Wesoły - 9

M. Apolinarek - 8
M. John - 6
T. Piątyszek - 5
M. Staśkowiak - 4
M. Zajączkowski - 3
H. Wasielewski - 3
M. Piosik - 3
J. Hemmerling - 3
D. Królik - 3
W. Marchwicki - 2
M. Utracik - 1
B. Kossowski - 1
---------------------
samobójczy - 1